Včelařské potřeby - Včelařství Krejčí

PRODUKTY

Med a medy s přísadami


Řadit dle: 
< předchozí 1 ... 3 4 5 6 7 další >
  Záznamů:  
Medová pomazánka s ořechy 250g Kód: 101030
Vyprodáno.Jádra lískových ořechů obsahují antioxidační vitamín E, vitamín B6 a jsou bohatá na důležité minerály včetně železa na...
Cena: 100,00 Kč/ks s DPH
ks

Medová pomazánka s ořechy 250g

Kód: 101030
Vyprodáno.Jádra lískových ořechů obsahují antioxidační vitamín E, vitamín B6 a jsou bohatá na důležité minerály včetně železa na vápník a bílkoviny, jsou značným zdrojem energie. Kakao je božský pokrm, který buduje odolnost a bojuje proti únavě, ve spojení s medem a oříšky byla vytvořena pomazánka, která potěší Vaš chuťové pohárky.
Naběračka na med dřevěná malá Kód: 107086
Cena: 25,00 Kč/ks s DPH
ks

Naběračka na med dřevěná malá

Kód: 107086

Naběračka na med dřevěná větší Kód: 107031
Cena: 25,00 Kč/ks s DPH
ks

Naběračka na med dřevěná větší

Kód: 107031

Pepř v medu Kód: 101070
"Jedinečná kombinace- sladký med a ostrý aromatický pepř. Silice z černého pepře stimulují činnost srdce a krevního oběhu, urychluje...
Cena: 110,00 Kč/ks s DPH
ks

Pepř v medu

Kód: 101070

"Jedinečná kombinace- sladký med a ostrý aromatický pepř. Silice z černého pepře stimulují činnost srdce a krevního oběhu, urychluje sekreci trávicích šťáv. 250g.Složení: med květový pastový, pepř 2%. Silice z černého pepře stimulují činnost srdce, krevního oběhu a pohlavních orgánů, jsou přírodním afrodiziakem. Používá se k léčbě svalových bolestí. Pepř urychluje vylučování žaludečních šťáv. Med a pepř pozitivně ovlivňují náš metabolismus, podporují činnost střev- doporučují se při špatném trávení a nadýmání. Pro své výrazné antibakteriální vlastnosti se používají při nachlazení (rýma, kašel). Dávkování: dospělí 1 lžičku 2x denně, děti půl lžičky 2x denně. Upozornění: výrobek není vhodný pro děti do 3 let a při nadměrném vylučování žaludečních šťáv. "
Plástový pyl PERGA 100g Kód: 107057
Pyl perga je získáván z plástů včelstva. Je to květový pyl, který je přepracován včelami přímo v úle. Zde je vystaven přírodnímu...
Cena: 210,00 Kč/ks s DPH
ks

Plástový pyl PERGA 100g

Kód: 107057
  • Pyl perga je získáván z plástů včelstva. Je to květový pyl, který je přepracován včelami přímo v úle. Zde je vystaven přírodnímu kvasnému procesu, během něhož vznikají velice důležité substance bez vnějšího zásahu.

Analýzy dokazují nepostradatelné aminokyseliny, stopové prvky, enzymy a řadu potřebných živin. Všechny tyto látky jsou biologicky vyvážené a působí synergicky. Perga je o více než 50% účinnější než květový pyl rouskovaný a je zde opravdu minimální pravděpodobnost, že vyvolá alergické reakce. V oblibě ho u nás mají zákazníci, kteří jsou normálně alergičtí na květový pyl a tento jim alergie nezpůsobuje.
Podporuje organizmus k rychlé obnově duševní a fyzické síly, zvláště v rekonvalescenci po vyčerpávajících chorobách a po operacích. Při depresivních stavech obnovuje duševní rovnováhu, vyvolává pocit spokojenosti a chuti k životu. Účinek pergy na centrální nervovou soustavu je trvalejší a hodnotnější, než-li účinek při užívání jiných látek, zejména drog. Dobrých výsledků je dosahováno u hypertrofie (zbytnění) prostaty, detoxikace jater, při syndromu únavy, neplodnosti, impotenci a snížené sexuální aktivitě.

Dávkování:
1 - 2 čajové lžičky denně

Doplněk stravy

Řadit dle: 
< předchozí 1 ... 3 4 5 6 7 další >
  Záznamů: