Včelařské potřeby - Včelařství Krejčí

PRODUKTY

Med a medy s přísadami


Řadit dle: 
< předchozí 1 2 3 4 5 ... 7 další >
  Záznamů:  
Květový pyl 100g - sklenička Kód: 107056
Rouskový pyl donášejí včely jako svou základní potravu v rouskách na zadním páru noh. Tvar a barva pylu jsou pro každý druh rostliny...
Cena: 75,00 Kč/ks s DPH
ks

Květový pyl 100g - sklenička

Kód: 107056
  • Rouskový pyl donášejí včely jako svou základní potravu v rouskách na zadním páru noh. Tvar a barva pylu jsou pro každý druh rostliny charakteristické.
  • Získávání rouskového pylu umožňuje lapač pylu umístěný u česna, který ze zadních nožek včel zachytí malou část pylových koláčků (ne více než 10 procent snůšky).

Složení pylu

Pylová zrna obsahují kromě vody, bílkovin, tuků a sacharidů také vitamíny skupiny B, D, E a H, z minerálních látek je to křemík, síra, měď, kobalt, sodík, železo, hliník, vápník, hořčík, mangan, fosfor, baryum, stříbro, zinek, molybden, chrom a stroncium.

Pyl a zdraví

Pyl ovlivňuje střevní mikroflóru a podněcuje funkce žaludku. Především ale zlepšuje celkový stav organismu, stimuluje tělesný a duševní pocit plného zdraví.

Podporuje prokrvení a způsobuje výrazný vzestup počtu červených krvinek, který potvrzují i odborníci. Proto je rouskový pyl vhodný zejména pro lidi, kteří potřebují zvýšit hladinu červených krvinek přírodní cestou, tzn. bez chemických látek.

Dávkování : 1 - 2 čajové lžičky denně

Doplněk stravy

Květový pyl v medu 250g Kód: 101034
"Pyl je vhodný na snížení tlaku, cholesterolu v krvi, podporuje tvorbu červených krvinek, stavbu kostí, zubů, nervů. Užívá se při...
Cena: 100,00 Kč/ks s DPH
ks

Květový pyl v medu 250g

Kód: 101034

"Pyl je vhodný na snížení tlaku, cholesterolu v krvi, podporuje tvorbu červených krvinek, stavbu kostí, zubů, nervů. Užívá se při onemocnění prostaty, zánětech horních cest dýchacích, nervových onemocnění, poruchách trávení.Složení: květový pastový med, květový pyl 5%. Květový pyl obsahuje velké množství bílkovin, železa, kalcia, fosforu. Dále obsahuje draslík, hořčík, chlor, měď, kobalt, sodík, křemík, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny apod. Je to vynikající pramen energie zvláště v zimě a na jaře. Užívá se 1-3 lžičky denně, děti a při prevenci poloviční dávka. Upozornění pro alergiky: obsahuje rostlinný pyl. "
Mateří kašička 10g Kód: 107055
Mateří kašička v přírodním stavu, tak jak je získána přímo od včel, neupravována.Je třeba ji proto chovávat v chladnu.Baleno do...
Cena: 200,00 Kč/ks s DPH
ks

Mateří kašička 10g

Kód: 107055
Mateří kašička v přírodním stavu, tak jak je získána přímo od včel, neupravována.Je třeba ji proto chovávat v chladnu.Baleno do injekční stříkačky pro pohodlné dávkování.
  • při průduškovém astmatu, opakujících se zánětech horních cest dýchacích, zvyšuje odolnost proti virovým onemocněním,
  • u arteriosklerózy vyrovnává krevní tlak, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje krvetvorbu,
  • léčí stavy po srdečním infarktu a mozkové mrtvici, u srdečních předinfarktových potížích upravuje stav,
  • má příznivý vliv na psychiku, nervový systém, spánek
  • pomáhá ke zvýšení sexuální aktivity, u frigidity žen,
  • v kosmetice je prokázán příznivý regenerační účinek, zmírňuje vrásky,
  • snižuje toxicitu léků, zlepšuje činnost jater a střev,
  • zpomaluje příznaky stárnutí celého organismu

Dávkování mateří kašičky:
Zpravidla se užívá 0,5g - 1g nalačno denně přímo pod jazyk. Necháme pod jazykem rozplynout, asi po 3 min. spolkneme. Po užití je vhodné 30min. nejíst. Takto denně 20 dní užíváme, pak následuje 30 dní pauza a opět se může užívat mateří kaše. U dětí se množství snižuje na polovinu. Mateří kašičku skladujte v chladničce! Neužívat v době těhotenství a při kojení.

Doplněk stravy


Mateří kašička v medu 250g Kód: 101035
"Mateří kašička je produkt včely medonosné a je přirozeným zdrojem stimulačních látek se širokým spektrem účinků, hlavně v oblasti...
Cena: 125,00 Kč/ks s DPH
ks

Mateří kašička v medu 250g

Kód: 101035

"Mateří kašička je produkt včely medonosné a je přirozeným zdrojem stimulačních látek se širokým spektrem účinků, hlavně v oblasti činnosti jater, srdce, centrálního nervového systému, stimulace krvetvorby a podpory imunitního systému.Složení: květový pastový med, mateří kašička 1%. Má vliv na obnovu hojících se tkání, životaschopnost spermií, snižuje hladinu cholesterolu, stimuluje kostní dřeň, zvyšuje odolnost vůči stresům. Pomáhá ke zvýšení fyzické a duševní síly, sexuální výkonnosti, regeneraci a zotavení. Potlačuje procesy stárnutí a únavy, u žen v klimakteriu potlačuje nepříjemné příznaky přechodu, odstraňuje negativní působení volných radikálů. Dávkování: 1 rovnou kávovou lžičku max. 2x denně pomalu vycucat. Upozornění pro: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při rakovinovém onemocnění prsu a ženských orgánů. Opatrnosti je třeba u alergiků na včelí produkty. Skladovat v chladničce. "
Med květový 950g Kód: 107024
Nektar z květů rostlin. Snadno stravitelný díky obsahu jednoduchých cukrů- glukózy a fruktózy.Obsahuje více pylových zrn, které ho...
Cena: 210,00 Kč/ks s DPH
ks

Med květový 950g

Kód: 107024

Nektar z květů rostlin. Snadno stravitelný díky obsahu jednoduchých cukrů- glukózy a fruktózy.Obsahuje více pylových zrn, které ho obohacují bílkoviny,stopové prvky, vitamíny, aminokyseliny nenasycené mastné kyseliny.
Řadit dle: 
< předchozí 1 2 3 4 5 ... 7 další >
  Záznamů: